İzmir Swissotel Büyük Efes

Sayısız tarihi güzellikleri ile dünyanın en eski ve en güzel şehirlerinden biri olan İzmir’in merkezinde bulunan Swissôtel Grand Efes, İzmir, şehrin dinamik iş ve alışveriş sahalarına olan yakınlığı, Uluslararası İzmir Fuar Alanı’na, Arkeoloji Müzesi ve İzmir Körfezi kıyısındaki muhteşem Kordonda yürüme mesafesindeki konumuyla ulaşım açısından misafirlerine büyük bir rahatlık sağlamaktadır.

KONUM
Adnan Menderes Havalananına 15 km uzaklıktaki otel, misafirlerini, İzmir şehir hayatının kalbinin attığı yerde ağırlıyor.
OTEL ÖZELLİKLERİ

* Swissôtel Grand Efes, İzmir’in bünyesinde yer alan tüm restoranlarda, geleneksel Türk ve çağdaş dünya mutfaklarının en seçkin örnekleri sunulmaktadır. Otelin ana restoranı Café Swiss, başta Türk ve İsviçre mutfağı olmak üzere, Avrupa mutfaklarının en güzel örnekleri ile misafirlerinin hizmetindedir.

* Toplam 7,299 metrekarelik alan üzerinde benzersiz teknolojik donanımıyla dikkat çeken bölünebilir 19 toplantı salonu, konferans ve balo salonlarıyla Grand Efes Convention Centre her türlü etkinlik ve organizasyon için kusursuz mekan alternatifleri sunmaktadır. Zemin katta yer alan “Swissoffice” iş merkezi, sekreterlik hizmeti, telekomünikasyon, fax ve fotokopi hizmetleri vermektedir.

* Dünyanın Lider Spaları’nın Türkiye’deki ilk üyesi olma özelliğiyle onurlandırılan Amrita Spa & Wellness, fitness, rahatlama ve bakım uygulamalarını Asya terapileri ile Batı teknolojilerini birleştiren bir anlayış içinde misafirlerine sunmaktadır. Amrita, adını iksir anlamına gelen Sanskritçe bir kelimeden alan ve size sağlıklı yaşam konusunda ilham verecek olan lüks bir yaşam tarzını hizmetinize sunmaktadır.

* Swissôtel Grand Efes, İzmir 250 araç kapasiteli kapalı alanda otopark hizmeti sunmaktadır.

ODA ÖZELLİKLERİ
* Swissôtel Grand Efes, İzmir’in muhteşem körfez, bahçe ve şehir manzarasına hakim 55’i özel dizayn edilmiş suitlerden oluşan, son teknolojilerle donanımlı 402 odası, gerek iş, gerekse eğlence amaçlı seyahat eden misafirlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenlenmiştir. Tüm odalarda yüksek hızda internet erişimi ISDN, veri portları ve sesli mesaj hizmetleri ücretsiz sunulurken, süitlerde bunların yanı sıra Hi-Fi ses sistemi, Interactive Pay TV özelliğine sahip LCD Televizyon, DVD Oynatıcı ve uşak hizmeti de bulunmaktadır.Sigara içilen ve içilmeyen katlar ile engellilere özel odalar mevcuttur.

Dönem ve müsaitliğe göre değişen anlık fırsatlardan yararlanmak için rezervasyon yetkilimiz ile irtibata geçiniz.

Otel & Tur Talep Formu

 

Doğrulama